Ресторан Української кухні з привабливими цінами
 
 

Главная :: Кейтеринг :: Типи обслуговування :: Фуршети
 
Фуршет - це мінімум простору для столів з закусками легкого типу і максимум вільного місця для розміщення гостей. Фуршет можна організувати для завершення будь-якого заходу. Такий формат підійде у випадках, коли ви не можете точно сказати, яка кількість гостей прийде. На фуршеті гості можуть вільно пересуватися по залу, так як фуршетні лінії виставлені зазвичай вздовж стін, і коктельні столики не займають багато місця. На фуршеті гості можуть скуштувати холодні закуски, канапе, гарячі закуски.
 
Окрім розробки індивідуального меню заходу, що буде пасувати саме під Ваші смаки, ви також можете обрати із готових варіантів меню. Ми із задоволенням підкажемо Вам, як прикрасити столи, зал, страви, переодягнути офіціантів і здивувати вишуканим сервісом ... А можемо просто доставити за адресою вибрані Вами страви для фуршету!

Виїзний фуршет - мобільна форма проведення будь-якого роду заходів. Неважливо, де проводиться фуршет, в офісі або вдома, в орендованому залі або на природі - ви отримаєте найкращий сервіс по організації фуршету!

 (050) 4260707

Кулінаріні
страви додому
ONLINE ЗАКАЗ
 
  Великий банкетний зал
 
Зал "Гуляй поле"
 
 
 
 
 
 
© БУДЬМО. Все права защищены.
 
MADE